یکی از روش های مقرون به صرفه و مطمئن برای آب بند کردن سازه های بتنی مانند مخازن مایعات،تصفیه خانه ها و استخر ها استفاده از میان بلت های آب بند پلاستیکی میباشد.

ساختار این سیستم تماما از جنس پلاستیک با مواد پلیمری صنعتی با هدف جلوگیری از نفوذ آب از داخل یا خارج سازه بتنی میباشد .

میان بلت آب بند پلاستیکی از موارد زیر تشکیل یافته است:

۱-لوله پلاستیکی از جنس پی وی سی سخت شده به صورت آجدار که موجب درگیری کامل با بتن شده.

۲-مخروطی ناقص پلاستیکی

۳-قرقره پلاستیکی

۴-استاپر ساده

۵-استاپر لبه دار

دلیل استفاده از میان بلت

استفاده از میان بلت در جریان بتن ریزی اهمیت ویژه ای دارد .در وهله اول این ابزار به مانند یک ساختار فیزیکی قابل انعطاف بین دو قالب در دو طرف آرماتور قرار میگیرد تا از دور شدن یا نزدیک شدن آنها به یکدیگر جلوگیری کند.

بنابراین در سازه های بتنی امکان هیچ گونه جابه جایی و تغییر در وضعیت قالب ها وجود ندارد.امادر طرف مقابل از محل قرارگیری این ابزار ها میتوان برای آب بندی سازه های بتنی استفاده کرد که طبیعتا به حفظ استحکام آنها کمک میکند .

ضمن اینکه استفاده از این ابزار هزینه چندانی برای صاحب پروژه به وجود نمی آورد و به حفظ کیفیت سازه کمک میکند

قیمت میان بلت آب بند پلاستیکی

مهمترین فاکتوری که قیمت میان بلت را تحت تاثیر قرار می دهد،نوع ماده اولیه به کار گرفته شده در ساخت آن هاست.در حال حاضر میان بلت های پلاستیکی به عنوان ارزان ترین و پرکاربرد ترین گزینه بازار شناخته میشوند که در اغلب پروژه ها امکان استفاده از آنها وجود دارد .اما در پروژه های بزرگتر و در حالتی که اندازه و حجم بتن ریزی بیشتر باشند می توان از محصولات چدنی یا فنری هم استفاده کرد .

با توجه به اینکه در اینجا نمیتوانیم به شکل دقیق به قیمت محصولات اشاره کنیم از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند

دفتر مرکزی فروش:۰۲۱۴۴۲۱۷۰۷۶

سفارش از طریق واتساپ:۰۹۱۲۹۶۸۷۹۵۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *