آببند یا نوار های واتراستاپ عنصری موزد استفاده در سازه های بتن است که برای جلوگیری از نفوذ آب و مایعات در مفاصل و درز های آن تعبیه میشود .در تولید واتراستاپ ها از مواد های مختلف و گستدرده ای استفاده میشود که هر کدام از آنها دارای ویژگی هایی میباشد.

نوار های آببند کننده واتراستاپ باید دارای انعطاف پذیری زیادی بوده تا با ابعاد و حجم سازه های بتنی و با پیچیده شدن نوع مقاطع و شرایط اجرا تغییر شکل یافته و متناسب با ابعاد و اندازه های سازه از نظر پهنا،ضخامت نوع آج ها و تغییرات حفره و …طراحی گردند.

بنابه نیاز های مورد نظر در هر سازه جنس http://واتراستاپ ها مورد نظر انتخاب میشود نحوه عملکرد و کاربرد واتراستاپ ها به این صورت هست که آن ها طول مسیر جریان و حرکت آب و یا مایعات دیگر را طولانی میکند تا آب نتواند نفوذ کند

همه ی واتراستاپ ها معمولا دارای آج هستند که باعث چسبندگی و افزایش طول مسیر آب می شود .

انواع واتراستاپ ها در سازه های بتنی

۱-واتراستاپ pvc

۲-واتراستاپ هیدروفیلی

۳-واتراستاپ بنتونیتی

واتراستاپ pvc

واتراستاپ هی پی وی سی در فرم ها و سایزهای مختلفی تولید و به بازار عرضه میشوند .انتخاب واتراستاپ مناسب بستگی به نوع مفصل شما دارد خصوصا اینکه مفصل متحرک است یا نه http://واتراستاپ پی وی سی با قرار گرفتن در مفاصل بتنی به عنوان یک میان پردهی ضد آب از وورود هرگونه مایعات به داخل بتن جلوگیری می نماید .

واتراستاپ هیدروفیلی

واتراستاپ هیدروفیلی به منظور رفع نشست درز های اجرایی و مقاطع قطع بتن ریزی است که واتراستاپ های هیدروفیلی با استفاده از پلیمر ها با خاصیت ارتجاعی بسیار بالا طراحی شده است

واتراستاپ بنتونیتی

نوار آب بند بنتونیتی محصولی کارآمد و برپایه سدیم بنتونیت فعال در ماتریس بوتل رابر که خاصیت ارتجاعی بسیار بالایی با افزایش حجم نیز دارد .

ویژگی های واتراستاپ استاندارد

از مزایای یک واتراستاپ استاندارد میتوان گفت باید بدون حباب ،ترک یا انقباض، عدم زیری سطح ،بدون بریدگی ،دارای یکنواختگی رنگ و ضخامت یک دست در راستای طولی باشد .

ضمن استقبال از تماس شما خواهشمندیم برای ثبت سفارشات و اطلاع از قیمت واتراستاپ با ما تماس حاصل فرمایید .

دفتر مرکزی فروش:۰۲۱۴۴۲۱۷۰۷۶

کارشناسان فروش:۰۹۱۲۳۳۹۲۹۱۹-۰۹۱۲۹۶۸۷۹۵۸