شرکت ایفاپلاست تولید کننده واتراستاپ پی وی سی انعطاف پذیر و بسیار با کیفیت است که با هدف آب بندی درز های اجرایی ،انبساطی و مقطع قطع بتن ریزی به منظور جلوگیری از نشست و عبور آب طراحی و ساخته می شود .اندازه و شکل واتراستاپ های تولیدی،با توجه به نوع کاربرد و شدت فشار سیال متغیر میباشد.

کاربرد :

-آب بندی درز های اجرایی و انبساطی در انواع سازه هایی که در تماس با آب هستند .

-مخازن آب و فاضلاب

-برج های آب

-سدها،کانال ها و سرریز ها

-سازه های پایین تر از سطح آب های زیرزمینی

-پارکینگ های زیر زمینی

نحوه استفاده:

سالم بودن واتراستاپ پی وی سی :واتراستاپ پی وی سی باید فاقد هرگونه تغییر شکل و آسیب دیدگی باشد که منجر به مختل کردن کارایی واتراستاپ پی وی سی میشود.واتراستاپ پی وی سی باید فاقد هرگونه چین و چروک و شکستگی باشد .در صورت ایجاد هرگونه تغییر شکل در واتراستاپ پی وی سی به هنگام حمل و نقل باید با کشش و عملیات حرارتی بر روی یک سطح صاف اصلاحات لازم روی واتراستاپ پی وی سی انجام شود .

واتراستاپ پی وی سی باید به صورت متقارن نسبت به محور درز طوری ثابت شود که در طول بتن ریزی جابه جا نشده و موقعیتش تغییر نکند .واتر استاپ پی وی سی ۲۵سانتی متر میباشد .برای جلوگیری از کرموشدگی و ایجاد حفره در بتن واتراستاپ پی وی سی در پی ها و دال ها باید به شکل Vمانند با زاویه بیشتر از ۱۵۰نصب شود.

فاصله ویبراتور و واتراستاپ پی وی سی :ویبراتور هرگز نباید با واتراستاپ پی وی سی و گیره های آن تماس پیدا کند .در صورت نیاز به ضربه زدن به اطراف واتراستاپ های خارجی،باید دقت شود که واتراستاپ هنگام ضربه زدن بخ قالب شل نشود.

برای خرید و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تهران:۰۹۱۲۹۶۸۷۹۵۸-۰۹۱۲۳۳۹۲۹۱۹

تبریز:۰۹۱۴۲۵۰۵۴۸۵